OSK Mustang Iwona Mroczkowska

Ośrodek Szkolenia Kierowców w Białymstoku

Szybki Kontakt

Biuro

ul. Sienkiewicza 46 lok.57 (II piętro)

budynek u zbiegu ulic
Sienkiewicza i Ogrodowej

czynne:
pon-pt 11-17,


Skype:
osk.mustang


505 815 154
w godz.8-21

osk.mustang@poczta.onet.pl

Opinie i komentarze

Witam serdecznie wszystkich tych, którzy chcieliby wyrazić opinię na temat naszego ośrodka, naszych instruktorów. Proszę pisać co jest dobre, a co złe. Postaramy się, aby każdy Kursant poczuł się doceniony i najważniejszy. Dział ten został stworzony z myślą o byłych, teraźniejszych oraz przyszłych Kursantach. Wszelkie anonimowe złośliwe, wulgarne komentarze są usuwane, dlatego warto się podpisać imieniem i nazwiskiem.

Pamiętajmy, że każdy wpis w internecie nie jest anonimowy i pozostawia ślad zapisu...

Proszę nie pozostawiać wpisów z reklamami. STOP REKLAMOM

Serdecznie zapraszam do wyrażenia swych opinii. Dziękuję.

5.08.2008 Iwona Mroczkowska

Dziękuję panu Henrykowi za

Dziękuję panu Henrykowi za cenne wskazówki wszelkie uwagi podczas dodatkowych godzin wykupionych w Mustangu. Egzamin zdałam ;)
Wczesniej jezdziłam w innej szkole i niestety miałam problem ze zdaniem egzaminu.
Polecam szkołę Mustang i pana Henryka

Skuteczna nauka jazdy.

Skuteczna nauka jazdy. Egzamin zdany bez większych problemów. Polecam.

Profesjonalna szkoła jazdy.

Profesjonalna szkoła jazdy. Nauka w niej okazała się skuteczna co skutkowało zdaniem egzaminu za 1 podejsciem.

Polecam ośrodek i

Polecam ośrodek i instruktora p. Henryka. Miałam problem ze zdaniem egzaminu (byłam w innej szkole). Na prawdę dużo mnie nauczył, dziękuję

Jestem zadowolony z kursu.

Jestem zadowolony z kursu. Dzięki nauce w tym ośrodku zdałem bez problemu prawo jazdy.

Chciałbym bardzo polecić

Chciałbym bardzo polecić Osk mustang egzamin zdałem za pierwszym razem bez wiekszego problemu. Chciałbym bardzo podziękować Panu Henrykowi bardzo cierpliwy i godny polecenia instruktor. Z Panem Wojtkiem również miałem przyjemność jeździć i jest to profesjonalista . Pani Iwona człowiek Anioł pomoże wytłumaczy doradzi. Każdy kto postanowi podjąć naukę jazdy w osk mustang z pewnością się nie zawiedzie . Serdecznie polecam. Dawid

P.S. Zdałem za pierwszym

P.S. Zdałem za pierwszym razem w WORD Białystok (29 wrzesień 2017) .

Kurs prowadzony na

Kurs prowadzony na profesjonalnym poziomie.

Pan Wojtek - specjalista i nauczyciel z powołania - uczy ważnych informacji oraz udziela ciekawych, a zarazem bardzo potrzebnych wskazówek dotyczących ruchu drogowego.

Pan Henryk - mistrz, znakomity instruktor nauki jazdy. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem odbyć kurs pod jego opieką. Odpowie na wszystkie pytania dotyczące ruchu na drodze i obsługi pojazdu. U Pana Henryka nie ma banalnych pytań. Jak sam określił, odpowiedzi na wszystkie pytania mają istotne znaczenie dla wzrostu świadomości przyszłych uczestników ruchu drogowego.

Daję ,,okejkę'' oraz ocenę 10/10.

Nauka jazdy przeprowadzana

Nauka jazdy przeprowadzana profesjonalnie. Jestem zadowolony. Egzamin zdałem bez większych problemów.

Chcę podziękować za

Chcę podziękować za naukę jazdy u Pana Wojciecha Mroczkowskiego. Powiem człowiek wyrozumiały, cierpliwy i profesjonalista. Jeżeli komuś z kursantów ta jazda nie wychodzi to powiem, że musi niestety ćwiczyć do skutku wytrwale słuchając uważnie instruktora. Nie każdy jest tak sprytny, że wystarczy mu kurs 30 godzin.

Dziękuję także Panu Henrykowi. Miałam 1 godzinę jazdy i także odniosłam miłe wrażenie. Człowiek niezwykle miły.

Jednocześnie chcę podziękować Pani Iwonce, która jest bardzo sympatyczna i zawsze powtarza,że uważni, wytrwali i pracowici dojdą do zdobycia umiejętności prowadzenia samochodu.

Egzamin zdałam 25 maja 2017 i jestem świeżo upieczonym kierowcą.

Wszystkich z MUSTANGA pozdrawiam.

Henryka Teresa Jezierska

Dobra szkoła jazdy. Egzamin

Dobra szkoła jazdy. Egzamin państwowy zdany za 1 podejściem.

Świetna szkoła nauki

Świetna szkoła nauki jazdy!
Pan Wojtek znakomicie prowadzi wykłady z teorii, co skutkowało wynikiem pozytywnym z testu za pierwszym podejściem. Pan Henryk to istny anioł i nadzwyczajnie cierpliwa osoba, która solidnie nauczyła wszystkiego od podstaw. Pani Iwona zawsze pomoże, doradzi i podpowie, więc nie ma się czego bać Oni się wami porządnie zajmą :D
Bardzo dziękuję za przygotowanie :)
Polecam wszystkim przyszłym kandydatom na kierowcę tę szkołę!

Przygotowanie do teorii

Przygotowanie do teorii bezbłędne szybko zwięźle i przede wszystkim na temat .
Teoria zdana za pierwszym razem.
Również z praktyką nie było gorzej , wynik pozytywny za pierwszym razem .
Uważam że szkoła jazdy jaką jest Mustang jest wyborem trafionym w 10 .
Bardzo miła atmosfera

Polecam gorąco

teoria za pierwszym razem,

teoria za pierwszym razem, praktyka- również,
szybki kurs, ogromna wiedza pana Wojtka na teorii, praktyczna część z p. Henrykiem- również doskonała, jestem mega zadowolona, polecam wszystkim!
dziękuję Olka

Serdecznie polecam Osk

Serdecznie polecam Osk Mustang. Mają dobry stosunek ceny do jakości.

Wykupiłem jazdy dodatkowe w

Wykupiłem jazdy dodatkowe w tej szkole i byłem bardzo zadowolony bo wreszcie udało się zdać egzamin państwowy.

Najlepsza szkoła jazdy.

Najlepsza szkoła jazdy. Nauczyli mnie jeździć od podstaw. Egzamin państwowy zdany za 2 razem.

Mimo, że już dawno

Mimo, że już dawno zdawałem to teraz dopiero zobaczyłem że można dodać opinie. Bardzo dziękuję za cierpliwość i cenne wskazówki.

Jestem bardzo zadowolona,

Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam właśnie tą szkołę jazdy. Egzaminy zdane za pierwszym podejściem! Polecam!

Wszystkim bardzo serdecznie

Wszystkim bardzo serdecznie polecam OSK Mustang.
Zdałam za pierwszym razem teorie oraz przed chwilką również za pierwszym razem egzamin praktyczny. Wykłady odbywały się na bardzo dobrym poziomie. Uczyłam się pod okiem pana Wojtka Mroczkowskiego. Jestem pewna, że ten sukces zawdzięczam całemu życzliwemu zespołowi :)

pozdrawiam

Polecam wszystkim mustanga,

Polecam wszystkim mustanga, moją instruktorką była Pani Edyta. Owszem, zabierała mnie w miejsca szczególnie trudne, ale o to chodzi by w przyszłości nie jeździć jak pajac. Miałem jeszcze 2 godziny przysługujące studentom/uczniom, na które mnie Pani Edyta namawiała, ale z powodu wyjazdu z kraju na 2 tygodnie i zapisanie terminu na wczoraj (poniedziałek) nie wykorzystałem ich. Zdałem za pierwszym razem i w sumie na prawdziwym egzaminie stresowałem się mniej niż wyjeżdzając zwykłe godziny.

Witam, Serdecznie polecam

Witam,
Serdecznie polecam szkole jazdy Mustang! Panuje tam bardzo miła i przyjazna atmosfera. :) Naukę odbyłam tam na wysokim poziomie przez co egzaminy zdalam za pierwszym razem. :) jeszcze raz polecam!!

Po 12 latach od kursu i

Po 12 latach od kursu i pierwszych niepowodzeń postanowiłem w końcu zdać egzamin na prawo jazdy. Wykupiłem 10 godzin jazdy, trafiłem na Pana Henryka, powiem tak jazda z nim to sama przyjemność człowiek niezwykle cierpliwy i bardzo dobry instruktor. Dla pewności wziąłem jeszcze 2 godziny dzień przed egzaminem i 2 w dzień egzaminu wiadomo przez tyle lat wszystko się zmieniło. Efekt jest taki że po ok 3 tygodniach zdałem za pierwszym razem gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym.

Jeździłam z Panem

Jeździłam z Panem Wojtkiem, byłam bardzo zadowolona. Pan Wojtek ma dużo cierpliwości, wyrozumiałości i dystansu :) Warto wspomnieć też o Pani Iwonce, do której zawsze można było przyjść i trochę się pożalić, jak coś nie wychodziło. Minus taki, że kurs trwał dość długo, a jazdy były rzadko, zwłaszcza na początku.

OSK Mustang polecam w

OSK Mustang polecam w każdym aspekcie. Kurs teoretyczny fachowo, jasno i przystępnie. Z kolei wewnętrzny egzamin teoretyczny niby wciąż w ośrodku - ale taki sam klimat, jak potem na tym realnym w WORD. Bazę pytań trzeba oczywiście opanować samodzielnie, ale od Pani Iwony można na bieżąco dowiedzieć się o aktualizacjach, uzyskać dobrą radę i praktycznie wskazówki :-)

Szkolenie praktyczne - jeździłem z Panem Henrykiem. Bardzo miło, rzeczowo, spokojnie i pomocnie. Dużo cierpliwości, z uśmiechem, mnóstwo praktycznych porad, bardzo wyrozumiale. Właśnie tak wyobrażałem sobie profesjonalnego, doświadczonego instruktora nauki jazdy.

Są plusy, ale nie zabrakło dwóch niewielkich minusów. Po pierwsze, jesienią 2015 r. Mustang był oblężony przez kursantów i na kolejną jazdę trzeba było wstrzelić się w kalendarz instruktora gęsto zapełniony rezerwacjami (oczekując na pasujące godziny, w moim przypadku wczesne popołudnia około 13:00-16:00, niekiedy około tygodnia).

Drugi drobny minus za jazdę z innym instruktorem. Sam pomysł jest bardzo dobry - przydaje się jako trening przed WORD-em z dodatkowym elementem realizmu (nowa osoba obok). Natomiast z moim "zastępczym" instruktorem jakoś nie złapałem kontaktu. Może to jego zły dzień, może mój. Nie byłem zadowolony z tej jazdy i ze wskazówek.

Największy plus - szkolenie bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu praktycznego. Ostatnie godziny i ewentualne godziny dodatkowe jeździ się tymi samymi trasami, którymi egzaminatorzy WORD. W moim przypadku dzień przed egzaminem państwowym, już po wewnętrznym praktycznym, przejechałem niemal identyczną trasę, co następnego dnia. Do tego stopnia, że w dokładnie tych samych miejscach przećwiczyłem dwa manewry z egzaminu państwowego: zawracanie z infrastrukturą i skośne parkowanie.

I jeszcze słowo o zdawalności: państwowy egzamin zdałem w Białymstoku za pierwszym podejściem - zarówno teorię, jak i praktykę. Da się, a OSK Mustang realnie zwiększa na to szanse. Polecam :-)

Witam. Egzamin na prawo

Witam.
Egzamin na prawo jazdy zdałam już prawie rok temu ;) (25.09.2014r.) Piszę dopiero teraz, ponieważ chciałam sprawdzić siebie jako kierowcę i dopiero później coś napisać :) No i muszę bardzo podziękować Panu Wojtkowi za anielską cierpliwość i zrozumienie ;) Nie jestem z Białegostoku i bardzo się bałam tutaj zdawać po opiniach wielu osób, jednak się zdecydowałam i nie żałuję. Pan Wojtek bardzo dużo nauczył na kursie teoretycznym oraz później już w trakcie kursu praktycznego ;) Sama myślałam, że będzie gorzej jednak egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdałam za pierwszym razem ;) Nie poznałam wielu egzaminatorów jak to Pan mówił, lecz jednego ;) Jestem bardzo zadowolona i będę polecała tę szkołę każdemu kto zapyta gdzie zdawałam egzamin na prawo jazdy ;) I mimo, że mam już te prawko od roku i jestem bardziej pewna siebie to i tak "zielony listek" jeździ ze mną ;D

Serdecznie pozdrawiam Panią Iwonę i Pana Wojtka ;)

Nie będę się

Nie będę się rozpisywać,ale nie polecam tej szkoły.Zero profesjonalizmu.Przez 30h niczego nie uczą a potem mówią aby wykupić kolejne godziny gdzie i na nich nie uczą. Nie zostałam nauczona nawet jak prawidłowo parkować równolegle, ani kto gdzie ma pierwszeństwo ( chodzi o sygnalizatory). NIE POLECAM.!

Bardzo polecam szkołę

Bardzo polecam szkołę Mustang!
Dbają o to aby każdy szedł na egzamin przygotowany na 100% ! Jeździłam z Panią Anią i nie wyobrażam sobie lepszego instruktora!
Pani Aniu dziękuję za zdany egzamin !

Bardzo polecam ! Pan Wojtek

Bardzo polecam !
Pan Wojtek i Pani Ania super instruktorzy,to wlasnie dzieki nim udalo mi sie zdac prawo jazdy ;)
Maja naprawde bardzo duzo cierpliwosci i indywidualne podejscie do kazdego kursanta.

Egzamin zdany za pierwszym

Egzamin zdany za pierwszym razem, teraz pozostaje tylko bardzo podziękować dla Pana Wojtka za cierpliwość i wszystkie cenne rady, dzięki którym się udało! Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam! :-)